A teraz trzy miesiące wakacji!

31 maja 2013 r.

„Kart w kalendarzu było niemało.
Codziennie jedną zdejmował czas.
I cóż powiecie, ot przeleciało,
Rok szkolny minął, jak z bicza trzasł.”

31 maja br. w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek dla klas 1-5. W pierwszych słowach swego wystąpienia Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów dziękując im za zaangażowanie w życie szkoły, godne jej reprezentowanie w wielu środowiskowych uroczystościach, udział w akcjach społecznych, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Słowa podziękowania za trud, życzliwość i przychylność skierowała również do wszystkich zebranych rodziców.

Uroczystość była okazją do podsumowania lat pracy i do wyróżnienia najlepszych uczniów. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, byli zaangażowani w życie szkoły, godnie ją reprezentowali w rozmaitych konkursach i zawodach sportowych. Prymusi i najbardziej aktywni uczniowie otrzymali honorowe dyplomy. Wśród nagrodzonych byli Erwin Łozowski uczeń klasy 1, Sabina Szyrwińska i Edwin Subatowicz uczniowie klasy 2, Wioletta Ostapenko – 4 klasa. Oraz hojnie nagrodzeni uczniowie klasy 5: Gabriel Masalski, Justyna Pilecka i Ernest Ostapenko. Wręczone zostały również świadectwa o zakończeniu szkoły początkowej dla klasy 4.

Część artystyczną, wieńczącą całą uroczystość, przygotowali uczniowie klas 1-5 pod kierownictwem p. Genowefy Szocik, p. Edyty Staniulioniene, występ artystyczny w języku litewskim był szykowany pod bacznym okiem oraz p. Ludgardy Czepiene.

Więc życzymy uczniom słonecznej pogody, ciepłego wiatru i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września!