Mała matematyczna olimpiada

2014-04-02
Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

27 lutego 2014 roku w Mejszagolskim metodycznym centrum matematyków odbyła się Mała matematyczna olimpiada. Byli zaproszeni do łamania głów uczniowie 5 – 6 klas. Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w tej olimpiadzie. Długo oczekiwaliśmy na wyniki olimpiady, które naprawdę bardzo cieszą. Wśród klas 6 – ych Gabrielius Masalskis zdobył 3 – e miejsce i został odznaczony dyplomem, wśród klas 8 – ych Marek Pileckas uplasował się na 2 – im miejscu, a Danielius Masalskis był 3 – im w swojej grupie wiekowej, chłopaki również zostali nagrodzeni dyplomami.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Įprastoji lentelė"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:none; text-autospace:ideograph-other; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; mso-bidi-font-family:Mangal; mso-font-kerning:1.5pt; mso-fareast-language:ZH-CN; mso-bidi-language:HI;}