DZIEŃ ZDROWIA W DUKSZTACH

2015-09-25

18 września, w piątek, w Duksztoskiej Szkole Podstawowej odbyła się Impreza sportowa „Dzień zdrowia“. Pomysłodawczyniami i organizatorkami Święta były nauczycielki klas początkowych Anna Pozniak i Genoefa Šocik. Na wstępie zajęcia Anna Pozniak przypomniała uczniom prawidła bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Po wykonaniu ćwiczeń i krótkodystansowym biegu uczniowie byli podzieleni na dwie drużyny i wykonali szereg zawodów sztafetowych. W drugiej połowie imprezy młodociani sportowcy zagrali w „butelkowe“ kręgle i „berka“. Na zakończenie tego święta nauczycielki podsumowały wyniki i wręczyły wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody. Dzieci i wychowawczynie były zadowolone i szczęśliwe, że spędziły czas zdrowo i pożytecznie.