Senelių diena

2011-01-21

Sausio 21 dieną pradinių klasių mokiniai sveikino mokykloje susirinkusius senelius su gražia Senelių diena.
Mokiniai vaidino, deklamavo eilėraščius ir dainavo. Kiekviena senelė iš savo anūkės ar anūko gavo savarankiškai padarytą atviruką. Vėliau prasidėjo antroji – linksmoji šventės dalis, kurios metu buvo žaidžiama. Į mokyklą atvykusios močiutės smagiai ir turiningai praleido laiką su savo anūkais ir mokytojais.

Mokyklos direktorė p. Česlava Bartoševič dėkojo kiekvienai atvykusiai močiutei už gražias akimirkas, už suteiktą galimybę mūsų mokyklos mokiniams pasirodyti prieš savo brangius ir mylimus senelius. Direktorė mieloms močiutėms linkėjo ilgų ir gražių akimirkų, praleistų su anūkais bei Dievo palaimos, vildamasi dar ne kartą susitikti mokykloje ir kartu smagiai praleisti laiką.

Renginį organizavo pradinių klasių vyresn. mokytoja Genoefa Šocik ir muzikos vyresn. mokytoja Edita Staniulionienė.