5-6 klasių mokiniai Vilniuje

2011-03-21

Kovo 21 d. 5-6 klasių moksleiviai kartu su auklėtoja Irena Žygis lankėsi Vilniuje. Ekskursija prasidėjo nuo Aušros Vartų aplankymo, kur dar ne visi vaikai yra buvę. Mokiniai aplankė ir Vaškinių figūrų muziejų, kuriame eksponuojama apie 70 natūralaus dydžio įžymių žmonių (filmų herojų, aktorių, atlikėjų, sportininkų, politikos veikėjų) skulptūrų. Vaikščiodami nuostabiomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis mokiniai žavėjosi vienos įdomiausių Rytų Europos sostinių architektūros įvairove, pvz. šv. Onos bažnyčia, Rotušė, Vilniaus universitetas... Ekskursiją baigėsi įdomia ir naudinga istorijos pamoka Katedros požemiuose. Mokiniai aktyviai įsijungė į diskusiją ir parodė geras istorijos žinias. Ekskursija pavyko, o mokiniai grįžo patenkinti, pamatę gražiausias Vilniaus senamiesčio vietas, pajutę gyvą senojo miesto dvasią...