Paskutinis skambutis

2011-05-31

„Eisim jau. Girdi? – Klases uždaro. Paskutinį kartą paklausyk – koks pažįstamas, brangus ir savas tų senųjų raktų žvangesys.“ (V. Palčinskaitė)

Ne tik raktų žvangesį paskutinį kartą Dūkštų pagrindinėje mokykloje išgirdo 2010-2011 m. m. laidos dešimtokai, bet ir paskutinis  skambutis juos išlydėjo iš tos mokyklos, kurioje prabėgo 10 metų. Kartu su mokykla atsisveikino ir pradinukai bei penktokai, surengę linksmą atsisveikinimo koncertą. Kiekviena klasė dešimtokams linkėjo didžiausios sėkmės ir laimės gyvenime. Dešimtokai dėkojo mokyklos direktorei, auklėtojai, mokytojams už tą gėrį, kurį jie po trupinėlį sukaupė per 10 metų. Nebuvo išvengta ir ašarų. Kaipgi be jų? Nes ašaros – tai sielos vanduo. Didelių siekių ir polėkių, brangūs dešimtokai!