Mokyklėle, labas!

2011-09-01

Begelstantys medžių lapai kasdien moksleiviams primindavo, kad gana atostogauti. Tad rugsėjo pirmąją pailsėję, gerokai ūgtelėję, išsiilgę mokyklos, draugų, mokytojų ir mokymosi, į mūsų seną, mielą ir jaukią mokyklą susirinko Dūkštų pagrindinės mokyklos moksleiviai. Į šią žinių šventę vaikučius, kaip niekada gausiai, palydėjo artimieji. Aidint muzikai, dešimtokai įvedė į salę savo pamainą – būsimuosius pirmokus. Po Lietuvos himno buvo iškilmingai pakelta Lietuvos trispalvė, tuo skelbdama mokslo metų pradžią. Mokyklos direktorė visus susirinkusius sveikino šventės proga, linkėjo puikių pasiekimų ir šiais mokslo metais. Po to apdovanojo tris pirmokėlius spalvingomis kuprinėmis su visu pirmokui reikalingu turtu. Kaip visuomet, gražiai pasirodė mokyklos choras, vadovaujamas vyresn. muzikos mokytojos Editos Staniulionienės.