Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 39_Dzien poezji i muzyki 2012-04-20 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Diena skirta poezijai ir muzikai

2012-04-20

Balandžio 20 d. pradinių klasių mokiniai turėjo netradicinę ugdymo dieną. Vietoje tradicinių pamokų mokiniai skaitė eilėraščius, dainavo linksmas daineles, kūrė knygą. Pradinių klasių vyresn. mokytoja Genoefa Šocik surengė skaitovų konkursą bei mini patikrinimą iš perskaitytų knygų. Mokyklos bibliotekininkė Regina Jodko apdovanojo daugiausia skaitančius mokinius. Muzikos vyresn. mokytoja Edita Staniulionienė parengė pranešimą apie knygos ir muzikos atsiradimą. Vėliau patys mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas muzikos komponavime. Kaip pasirodė, didžiausiu iššūkiu mokiniams buvo knygos kūrimas. Vienas raižė molinę lentelę, kitas rašė ant odos, o kažkas rašė žąsies plunksna. Pabaigoje mokyklos direktorė visiems dėkojo už prasmingą ir gražią dieną bei linkėjo, kad knyga visada būtų kiekvieno mokinio geru draugu.

{gallery}39_Dzien poezji i muzyki 2012-04-20{/gallery}