Svečiai iš Poznanės (Lenkija)

2012-04-30

Balandžio 30 d. mokiniai pavasarinėmis gėlėmis sveikino į mūsų mokyklą atvykusius svečius iš Poznanės (Lenkija). 9-10 klasių mokiniai pristatė integruotą lenkų k., muzikos ir IT renginį „Vilniaus krašto vardai“. Svečiai buvo sužavėti sutikimu, kai kurie net negalėjo sulaikyti ašarų: vieni džiaugėsi gautomis gėlėmis ir teigė, kad taip yra sutinkami pirmą kartą, kiti negalėjo atsistebėti puikiu mokinių pasirodymu.

Svečiai atvyko ne tuščiomis rankomis. Grupės vadovė Kristina Liminovič mokyklai padovanojo daug nuostabių knygų, vaikai gavo saldumynų ir žaislų. Po renginio mokyklos direktorė svečius pakvietė susipažinti su nuostabiomis Dūkštų apylinkėmis, su bundančia gamta prie pat Neries.

Svečių sutikimą padėjo organizuoti lenkų kalbos vyresn. mokytoja Irena Žygis, informacinių technologijų mokytoja Jolanta Subatovič ir muzikos vyresn. mokytoja Edita Staniulionienė.