Svečiai iš Dravno (Lenkija)

2012-08-28

Rugpjūčio 28 dieną mūsų mokykloje kartu su kun. Mariuš Šymčak ir p. Krystyna Liminovič lankėsi svečiai iš Dravno.

Nors tai buvo paskutinės vasaros atostogų dienos, mūsų mokiniai, kaip ir dera, svečius sutiko su lietuviška duona ir gėlėmis. Svečiai turėjo progą stebėti mokinių pristatymą apie žymius žmones, gyvenusius Vilniaus krašte. Ne vienas buvo sujaudintas. Kunigas nuoširdžiai dėkojo už sutikimą, kuris liks jų širdyse, už nuoširdumą ir patriotizmą. O mes dėkojame svečiams už gražius žodžius, už saldumynus ir kitas dovanas mūsų mokiniams, mūsų mokyklai.

Svečiai taip pat turėjo progą pasigrožėti Neries regioniniu parku Dūkštų apylinkėse. Ąžuolų kalne prie laužo svečiai linksmai dainavo bei ragavo tradicinį lietuvišką patiekalą – cepelinus.