Pučiamųjų orkestras iš Čarnkovo (Lenkija)

2012-09-07

Rugsėjo 7 dieną mūsų mokykloje svečiavosi Pučiamųjų orkestras iš Čarnkovo (Lenkija). Mūsų mokiniai svečiams surengė pristatymą „Vilniaus vardai“. Aidėjo garsūs plojimai, veiduose švytėjo džiaugsmas. Bendras mokinių ir svečių dainavimas kiekvieno širdyje paliko gražių prisiminimų.

Orkestro pasirodymas papuošė šį popietinį susitikimą, į kurį atvyko ir Dūkštų seniūnė, mokinių tėveliai bei kiti. Tai buvo pirmas tokio pobūdžio pasirodymas mūsų mokykloje, kurį prisimins net mokyklos sienos :)

Nuoširdžiai dėkojame už šias nuostabias ir nepakartojamas akimirkas, kurias prisiminsime su didžiausiu džiaugsmu! Dėkojame už saldumynus, kurie vos tilpo mokinių kišenėse ir kuprinėse :) Dėkojame už dovanas, kurias įteikė ponas Jan Pertek - Čarnkovo Kultūros namų direktorius. Ilgai prisiminsime Jūsų gražius žodžius išsakytus mums. 

Lauksime Jūsų ir vėl! :)