Kovo 11-tosios minėjimas

2013-03-08

„Laisvė – pirmasis ir tikrasis tautos laimės ir gerovės šaltinis“ – tokiu pavadinimu mūsų mokykloje įvyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 23-ųjų metinių minėjimas. Renginio vedėjai – devintos klasės mokiniai Malgožata Kovalevska, Gražyna Mlynska ir Edvard Brazulevič pristatė į minėjimą susirinkusiems mokiniams ir mokytojams pateiktį apie svarbiausius Lietuvos įvykius, žymius žmones, sportininkus, menininkus, garsinančius Lietuvos vardą. Buvo paminėti visi Lietuvos prezidentai, skaitomos mokinių mintys apie Lietuvą. Penktos klasės mokiniai deklamavo lietuvių poetų Pauliaus Širvio, Vilijos Šulcaitės, Justino Marcinkevičiaus, Jono Aisčio patriotinius eilėraščius. Dalyvius džiugiai nuteikė pradinukai, sudainavę vyresn. muzikos mokytojos Editos Staniulionienės paruoštas dainas. Pavasariškai suskambo ir mokyklos merginų ansamblio atlikta daina „Brangiausios spalvos“, kuria ir buvo baigtas renginys.

Mokykos bibliotekininkė Regina Jodko Kovo 11-osios proga paruošė knygų ir dokumentų parodą.

Integruotą renginį Kovo 11-ajai parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Liudgarda Čepienė ir muzikos vyresn. mokytoja Edita Staniulionienė.