Sveikatingumo diena

2014-09-29

2014-09-29 d. Dūkštų pagrindinėje mokykloje vyko Sveikatingumo diena. Dalyvavo 6-10 klasių mokiniai ir klasių auklėtojai.
Buvo graži saulėta rudeninė diena. Mokiniai išbandė jėgas krose. Geriausiai pasirodė 6 klasės mokinys Deividas Gotovtas, antras buvo 6 klasės mokinys Ernestas Karpovičius ir trečias Rafal Praitnickas 6 kl.
Krepšinio varžybose dalyvavo 2 komandos „Hordy“ ir „Dūkšty“. Po ilgos kovos laimėjo „Dūkšty“ komanda rezultatu 41:39.
Estafetėse dalyvavo 2 mergaičių komandos „Poziomka“ ir „Truskavečka“. Kartu su mokytojomis Edita Staniulioniene ir Irena Žygis laimėjo komanda „Truskavečka“.
Visi nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Mokiniai ir mokytojai puikiai ir linksmai praleido laiką.