Mokytojoms - rudens gėlės...

2015-10-06

Nepastebinai prašuoliavo pirmasis mokslo metų mėnuo – rugsėjis. Į mokyklos duris pasibeldė ilgai laukta šventė – Mokytojo diena. Mokiniai rinkosi nešdamiesi gėlių puokštes savo mokytojoms, kaip dėkingumo, pagarbos, meilės ir jų pastangų įvertinimo simbolius.

Po pamokų mokyklos merginų ansamblis, vadovaujamas vyresn. muzikos mokytojos Editos Staniulionienės, pradinukai, vadovaujami pradinių klasių vyresniųjų mokytojų: Genoefos Šocik ir Anos Pozniak, dešimtokai, vadovaujami auklėtojos Irenos Žygis, parengė nuotaikingą, smagią programą skirtą Mokytojo dienai.

Mokiniai apdovanojo  savo mokytojas gėlėmis, asmeniniais ordinais, prirašė širdingų padėkų ir smagių linkėjimų.  Šventė buvo nuostabi, ir pati rudenėjanti saulė, žvelgdma pro mokyklos langus, negailėjo paskutinių šilumos blyksnių.