Rugsėjo 1 šventė

2017-09-01

Vėl rugsėjis atskubėjo į mokyklą pas vaikus. Išskrido gandrai, sugrįžo į mokyklas vaikai. Rugsėjo pirmoji – kiekvienai šeimai šventė. Į Dūkštų pagrindinę mokyklą susirinko ir tėveliai, ir vaikai sutikti naujuosius mokslo metus. Pradinukai, vadovaujami mokytojų Genoefos Šocik ir muzikos mokytojos Editos Staniulionienės, parodė jų parengtą programėlę. Vyresn. muzikos mokytoja Edita Staniulionienė apžvelgė Lenkijoje puikiai praleistų atostogų įspūdžiais. Vyresn. lenkų kalbos mokytoja Irena Žygis apibendrino praėjusių mokslo metų pasiekimus, nuveiktus darbus, numatė ateities perspektyvas. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė pasveikino visus su naujų darbų pradžia, visiems palinkėjo sėkmės, perskaitė praėjusių mokslo metų mokytojų pasiekimus bei apdovanojimus. Mokyklos direktorė Česlava Bartoševič visus susirinkusius pasveikino bei perdavė Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Lilijos Andruškeviš sveikinimą, linkėjo sėkmės. Linkėjo sėkmės ir šią mokyklą seniai baigusi Dūkštų seniūnė Vaclava Baniukevič. Po to visi nuėjo į Dūkštų šv. Onos Bažnyčią. Dalyvavo šv. Mišiose, aukojamose klebono Henriko Naumovičiaus.