Lietuvos mokinių parlamento rinkimai mokykloje

2011-03-25

Lietuvos mokinių parlamento rinkimai mokykloje vyko kovo 25 dieną. Mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo rinkimuose. Rinkimus organizavo rinkimų komisija. Komisijos pirmininku buvo išrinkta 10 klasės mokinė Agnieška Boreikis. Rinkimus kuravo istorijos vyresnioji mokytoja Teresa Adomavičienė. Kandidatais į Mokinių parlamentą tapo: Božena Omelčuk ir Antoni Šleinikov (10 kl.), Jana Šleinikova ir Dariuš Lukaševič (9 kl.), Irena Jasinska ir Evelina Ilona Sinkevič (8 kl.). Buvo paskelbti rinkėjų sąrašai. Rinkėjais tapo 5-10 klasės mokiniai. Komisija paskelbė visų Mokinių parlamento kandidatus – įregistruotų kandidatų pavardes. Oficialiai prasidėjo rinkimų kampanija. Kandidatai pristatė savo programas, agitavo. Kovo 25 dieną mūsų mokykloje įvyko Mokinių parlamento rinkimai. Rinkimuose dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Rinkimų komisija suskaičiavo biuletenius ir užpildė protokolą. Buvo paskelbti rezultatai. Daugiausiai balsų surinko 9 klasės mokinė Jana Šleinikova. Rinkimų rezultatai pateikti rajono rinkimo komisijai.

Balandžio mėnesį visi Vilniaus rajono kandidatai-rinkikai į Lietuvos moksleivių parlamentą susirinko Vilniaus rajono savyvaldybės didžiojoje salėje. Vilniaus rajono įvairių mokyklų kandidatai į Lietuvos parlamentą pristatė savo rinkimines programas. Mūsų mokyklos kandidatė Jana Šleinikova šauniai pasirodė su savo programa, bet nebuvo išrinkta į Lietuvos mokinių parlamentą. Meniškai paruošti kandidatę padėjo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Liudgarda Čepienė.